X

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use real content in the Consulting Process, anytime you reach a review

Contact Info

 • State Of Themepul City, BD
 • info@restly.com
 • Week Days: 09.00 to 18.00

Producent tablic reklamowych i szyldów – Śląsk

Agencja reklamowa > Tablice i pylony reklamowe > Producent tablic reklamowych i szyldów – Śląsk
tabliczka_przydrzwiowa_reklamowa_do_biura_nwic_gliwice

Tabliczki przydrzwiowe

tablica_reklamowa_kmg_radzionkow

Tablice wolnostojące

tabliczki_parkingowe_reklamowe_ stach_slask

Tabliczki parkingowe

tablica_reklamowa_ze_stali_nierdzewnej_radzionkow

Tablice zewnętrzne

tabliczka_na_dystansach_reklama_przydrzwiowa_ku_katowice

Tablice wewnętrzne

tablica_modulowa_dibond_szczotkowany_redenberg_chorzow

Tablice modułowe

Tablice reklamowe

Wszystkie produkowane przez nas tablice wykonywane są z dużym naciskiem na estetykę finalnego wykończenia, a wszelkie elementy montażowe maskowane w możliwie najskuteczniejszy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych tablic:

Tablice reklamowe wolnostojące

Produkowane na bazie profili aluminiowych bądź stalowych. W przypadku tych drugich, stelaż zawsze zabezpieczany jest antykorozyjnie z użyciem odpowiednich farb bądź powłoki cynkowej. Część informacyjna wykonana z blach bądź arkuszy dibondowych zapewnia najdłuższą żywotność ekspozycyjną. Grafika nanoszona jest za pomocą druku UV bądź folii samoprzylepnych. Tablice tego typu można dodatkowo uzbroić w kasetony reklamowe bądź litery przestrzenne oraz podświetlane. Produkujemy tablice o różnorodnych kształtach oraz wielu powierzchniach ekspozycyjnych. Producent tablic reklamowych poleca!

Tablice ścienne, billboard

W zależności od planowanego budżetu, produkcja tablic opiera się o materiały takie jak PCV, dibond, blacha cynkowana bądź plexi. W przypadku tabliczek przydrzwiowych dodatkowym elementem montażowym są dystanse o różnej średnicy. Jako producent zapewniamy również produkcję naściennych konstrukcji z możliwością naciągu banera bądź siatki mesh. Dysponujemy również systemem specjalistycznych profili aluminiowych do wydruków tekstylnych, które bez problemu można podświetlić modułami ledowymi.

Zapraszamy do składania zapytań na różne rodzaje tablic oraz billboardów:

 • tablice informacyjne,
 • tablice wolnostojące,
 • tablice kierunkowe,
 • tabliczki parkingowe,
 • tabliczki przydrzwiowe,
 • billboardy ścienne,
 • tablice tekstylne.

Na co zwracać uwagę przy wyborze tablic reklamowych?

Jako producent tablic reklamowych na Śląsku polecamy szeroki wybór rozwiązań szytych na miarę indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy tablice i szyldy reklamowe, które sprawdzą się zarówno jako element reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Polecamy tablice długookresowe, średniookresowe i krótkookresowe.

Podczas doboru tablic reklamowych warto wziąć pod uwagę m.in.:

I. Przeznaczenie i funkcje – informacyjna, reklama sezonowej oferty, stała ekspozycja.

II. Mobilność – niektóre tablice są dopasowane do miejsca, w którym mają się znaleźć (np. ściany, elewacji czy ogrodzenia), inne posiadają podstawy dopasowane do podłoża i można je wygodnie przemieszczać. To pierwsze rozwiązanie dobrze sprawdzi się jako element reklamy stałej ekspozycji, a drugie do promocji oferty sezonowej. W przypadku tablic mobilnych, warto zwrócić uwagę, aby ich demontowanie było proste i pozwalało w miarę szybko przenieść konstrukcję w inne miejsce (bez uszczerbku dla estetyki i funkcjonalności tablicy).

III. Wielkość, kształt, kolor – w przypadku tablic stosowanych wewnątrz lokali firmowych, tablica musi pasować do wystroju wnętrza. Większość firm dba także, aby kolorystyka tablic wpisywała się ogólną identyfikację wizualną marki. Wielkość tablicy powinna być dopasowana do miejsca ekspozycji – w firmach stosuje się z reguły mniejsze rozmiary, a konstrukcje wielkogabarytowe to głównie billboardy stosowane przy trasach, w centrach miast czy na elewacjach budynków.

IV. Materiał – od rodzaju materiału zależy trwałość oraz waga tablic i szyldów reklamowych. Wewnątrz budynków można zastosować tablice tekstylne, a na zewnątrz należy poszukać materiałów, które będą odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych (wilgoć, promienie UV, niskie temperatury).

W ofercie ViewAM posiadamy tablice reklamowe na Śląsku produkowane z:

 • blachy ocynkowanej,
 • blachy aluminiowej,
 • płyt PCV,
 • płaty dibont,
 • poliwęglanów litych,
 • poliwęglanów kanalikowych.

V. Technika wykonania – różne techniki wykonania pozwalają efektownie kreować reklamy zawarte na tablicach. Sposób nanoszenia grafiki przesądza o wyrazistości kolorów i odporności grafiki. Osoby, którym zależy na ekonomicznym rozwiązaniu, mogą wybrać tradycyjną aplikację wydrukowanej wcześniej grafiki na podłoże. W tablicach wektorowych możemy zastosować technikę wycinania ploterowego – następnie aplikacja trafi na podłoże wybrane przez Klienta. Możemy również nanieść aplikację bezpośrednio na tablicę – wykorzystujemy wielkoformatowy sitodruk (przy zamówieniu dużych serii) lub wielkoformatowy druk UV (dla małych serii).

Proces realizacji zamówienia – Tablice/szyldy reklamowe:

 • określenie wymiarów oraz sposobu wykonania
 • przygotowanie wizualizacji obrazującej reklamę za dnia oraz po zmroku
 • wykonanie fundamentu
 • produkcja obejmująca dokumentację strefową
 • montaż reklamy do stopy fundamentowej

Jak dobrać rodzaj tablicy reklamowej?

Produkujemy zarówno billboardy i tablice ścienne, jak i wolnostojące tablice reklamowe na Śląsku. Pełnią one szereg rozmaitych funkcji, które każdy z Klientów może dobrać w zależności od potrzeb.

Tablice ścienne dobrze sprawdzą się jako element reklamy wewnętrznej. Jest to idealne rozwiązanie m.in. dla centrów handlowych, butików, drogerii, aptek i wszelkiego rodzaju sklepów, banków, biur podróży, restauracji, stacji benzynowych oraz innych punktów handlowych lub usługowych. Łączą one funkcję informacyjną i reklamową. Pozwalają poinformować odwiedzających o aktualnych promocjach czy wyprzedażach oraz zareklamować nowości pojawiające się w ofercie.

Billboardy to nośniki reklamy zewnętrznej, które pozwalają promować firmy bądź konkretne produkty lub usługi. Doskonale sprawdzają się do reklamy aktualnych produktów dostępnych w ofertach banków, sklepów, restauracji, hoteli oraz innych firm. Zwracają uwagę potencjalnych Klientów na sezonową ofertę danych marek (np. wyprzedaże czy wszelkiego typu promocje). Często są stosowane jako jeden z elementów promocyjnych w okresach, gdy firmy starają się przyciągnąć jak najwięcej Klientów – np. w czasie wakacji (oferty wycieczek i wczasów, noclegów w hotelach), podczas okresu świątecznego i noworocznego, przed rozpoczęciem roku szkolnego (promocje na artykuły szkolne).

Kolejny rodzaj to stałe tablice reklamowe. Ich zadaniem jest długa ekspozycja i reklama danej firmy, świadczonych przez nią usług lub produktów dostępnych w stałej ofercie. Ten rodzaj tablic i szyldów reklamowych sprawdzi się do promowania firm, zwrócenia uwagi na markę, przyciągnięcia Klientów. Mogą je wykorzystać np. restauracje, hotele, kawiarnie, butiki, biura rachunkowe oraz wszelkiego typu punkty usługowe lub handlowe.

W ofercie posiadamy także tablice pełniące funkcję informacyjną – tablice kierunkowe, tabliczki parkingowe, tabliczki przydrzwiowe, drogowskazy (kierujące np. do siedziby konkretnej firmy i ułatwiające potencjalnym Klientom odnalezienie odpowiedniego biura w wielopiętrowych budynkach).

Masz problem z doborem idealnych tablic reklamowych dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami, a doświadczeni eksperci pomogą Ci dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Masz problem? pomożemy!

Nie wiesz jaką reklamę wybrać? Doradzimy!