X

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use real content in the Consulting Process, anytime you reach a review

Contact Info

 • State Of Themepul City, BD
 • info@restly.com
 • Week Days: 09.00 to 18.00

Reklama świetlna Śląsk

Agencja reklamowa > Reklama świetlna Śląsk
litery_halo_led_logo_koban_katowice

Litery halo

litery_blokowe_3d_led_reklama_podswietlane_basenzadole_slask

Litery blokowe

kaseton_reklamowy_szyld_podswietlany_napinany_auto_tychy

Kasetony

pylon_reklamowy_podswietlany_wylezalek_katowice

Pylony, totemy

W ViewAM wiemy, jak ważną rolę pełni reklama świetlna w prowadzeniu własnego biznesu. To dzięki niej Twoja sprzedaż rośnie, a grono klientów sukcesywnie się zwiększa. Dbając o widoczność firmy, dbasz o jej rozwój. Jesteśmy producentem reklam zewnętrznych działającym na terenie Śląska i okolic, który w swoim gronie zrzesza specjalistów obecnych w branży od wielu lat. Doskonałe zaplecze techniczne zapewnia nam wykonywanie reklam świetlnych na najwyższym możliwym poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć rozwiązania wspierające identyfikację wizualną Twojej firmy i tym samym przyczyniać się do jej rozwoju.

Wejdź na wyższy poziom biznesu i wybierz agencję reklamową, która tworzy oryginalne rozwiązania skrojone do indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami i zamów interesującą Cię reklamę świetlną. Sprawdź nasze realizacje i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Dlaczego reklama świetlna z agencją reklamy ViewAM Śląsk?

Agencję reklamową ViewAM tworzą doświadczeni ludzie, których zaangażowanie, umiejętności i ciągły rozwój pozwalają na tworzenie nieoczywistych rozwiązań będących ważnym elementem w rozpoznawalności danej marki. Pełen wachlarz możliwości sprawia, że staliśmy się jedną z wiodących firm na rynku. Dzięki długoletniej obecności w branży i ciągłemu poszerzaniu oferty usług dziś wykorzystujemy metody (konfiguracje oświetlenia, lekkie materiały), które zapewniają nowoczesny design oraz formę reklamy świetlnej docenianej zarówno w kraju, jak i za granicą.

Reklama świetlna – czym jest?

Reklama świetlna jest innowacyjnym, a przede wszystkim skutecznym zabiegiem promocyjnym, wykorzystywanym we wszystkich gałęziach przemysłu, branżach gastronomicznych, branżach komputerowych, instytucjach oraz wielu innych. Technicznie rzecz biorąc, reklama świetlna składa się z dwóch części. Pierwsza, montowana do podłoża bądź konstrukcji. To tak zwane „plecy”, czyli płyta spienionego PCV, frezowana maszynowo zgodnie z projektem oraz uzbrojona w moduły ledowe. Druga część to klosz wykonany z plexi i taśmy aluminiowej. Proporcje obu części uzależnione są od uwarunkowań technologicznych poszczególnych materiałów, a także finalnego wyglądu liter świetlnych. Większe gabarytowo znaki wykonywane są na bazie stelaża oraz winylu. Aby urozmaicić efekt, dodatkowo literę można zamontować „na dystansie”, wzbogacając ją w moduły LED rzucające światło na podłoże – tworzony jest w ten sposób efekt „HALO”.

Reklama świetlna Śląsk – rodzaje

Korzystając z naszych usług, masz możliwość wyboru spośród wielu rozwiązań i technik reklamowych. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które zrealizujemy sprawnie, wykorzystując do tego specjalistyczny sprzęt.

 • Litery przestrzenne blokowe z kloszem z plexi. Są bliźniaczo podobne w budowie do klasycznych liter blokowych. Jednak to, co je odróżnia, to klosz w całości wykonany z plexi. Dzięki zastosowaniu tego materiału litera oddaje światło na całej swojej powierzchni. Efektywnym zabiegiem jest zamontowanie na frontowej części liter materiału działającego na zasadzie „stop light”. W ten sposób znaki świecą tylko bocznymi ścianami, co podkreśla ich trójwymiarowość.
 • Litery podświetlane z efektem HALO, podświetlane od tyłu. Ich specyfika tkwi w montażu, który niemal w każdym przypadku wiąże się z zastosowaniem dystansów odsuwających reklamę od podłoża. Litery świetlne „Halo” występują w wersji blokowej oraz płaskiej budowanej w oparciu o plexi, płytę kompozytową dibond oraz PCV. Wariant płaski, w przypadku gdy nie jest dodatkowo oświetlony od frontu, po zmroku staje się czarny bez względu na to, jaki kolor został zastosowany do ozdobienia litery.
 • Litery podświetlane blokowe ze świecącym obrysem. Budowane na bazie systemu blokowego bądź systemu „Halo”. Specyfika podświetlenia sprawia, iż po zmroku zaznaczony jest jedynie obrys litery. To idealne rozwiązanie w przypadku gdy w logo bądź innym znaku zastosowane są kolory trudne do podświetlenia, takie jak np.: granat, czerń bądź szarości.
 • Litery plexi wystające z kasetonu. Najczęściej cięte laserowo w plexi bezbarwnej. Uwydatniają kształt liter i innych znaków, nadając im niepowtarzalnego efektu – głównie kasetonom z dibondu. Światło ledowe odbijając się wewnątrz plexi daje dodatkowe rozproszenie wokół litery po powierzchni kasetonu. Tego typu rozwiązania najczęściej można znaleźć w galeriach handlowych, jednak nadają się również do zastosowań zewnętrznych.
 • Pylony reklamowe. Wolnostojąca forma reklamy do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Budowana na bazie stalowego lub aluminiowego szkieletu osadzonego na fundamencie bądź obciążeniu. Elementy stanowiące poszycie wykonywane są z blachy aluminiowej lub płyt alukompozytowych typu dibond. Grafika wykonywana jest z plexi, folii oraz innych form reklamy, takich jak: litery z plexi, kasetony reklamowe, litery podświetlane i przestrzenne. Kształt oraz forma są niemal dowolne, jednak najczęściej spotykane pylony wpisują się w prostokąt o wykończeniu cylindrycznym lub płaskim.

Proces realizacji zamówienia – reklama świetlna śląsk:

 • określenie wymiarów oraz sposobu wykonania
 • ustalenie możliwości produkcyjno montażowych
 • przygotowanie wizualizacji z uwzględnieniem określonej powierzchni
 • produkcja obejmująca wybrane technologie
 • montaż reklamy

Reklama świetlna Śląsk – cennik

Koszt produkcji reklamy świetlnej dopasowujemy indywidualnie, mając na uwadze potrzeby klienta oraz wybrane metody identyfikacji wizualnej. Cena całej usługi zależy od takich czynników jak: wymiary, kształt, sposób podświetlania, miejsca montażu, wybranej kolorystyki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z zakładki kontakt i wyślij do nas zapytanie o wycenę lub zadzwoń, aby skonsultować się z naszym doradcą. Bądź na bieżąco z ofertą i nie przegap nowości, rabatów, zniżek lub promocji.

Reklama świetlna Śląsk – profesjonalne oświetlenie z viewam.pl

Zadbaj o widoczność firmy już dziś. Wybierz reklamę świetlną z Agencją reklamową ViewAM. Działania prowadzimy na terenie całego kraju – już dziś zadzwoń do naszego konsultanta, wybierając numer z zakładki kontakt. Profesjonalna reklama świetlna zapewni rozpoznawalność Twojego biznesu.

Czekamy na Państwa zapytania – przekaż realizację w nasze ręce. Twoja firma zasługuje na promocję najwyższej jakości. Wybierz ViewAM i ciesz się z szybkiej oraz bezproblemowej usługi.

Masz problem? pomożemy!

Nie wiesz jaką reklamę wybrać? Doradzimy!