Litery podświetlane blokowe, świecące przodem

Zasadniczo składające się dwóch części. Pierwsza, montowana do podłoża bądź konstrukcji. To tak zwane „plecy” czyli płyta spienionego PCV, frezowana maszynowo zgodnie z projektem oraz uzbrojona w moduły ledowe. Druga część to klosz wykonany z plexi oraz taśmy aluminiowej. Proporcje obu części uzależnione są od uwarunkowań technologicznych poszczególnych materiałów oraz finalnego wyglądu liter świetlnych. Większe gabarytowo litery wykonywane są na bazie stelaży oraz winylu. Aby urozmaicić efekt świetlny dodatkowo literę można zamontować na dystansie a od tyłu zamontować dodatkowe moduły ledowe rzucające światło na podłoże tworząc w tern sposób efekt „HALO”

Litery przestrzenne blokowe z kloszem z plexi

Są bliźniaczo podobne w budowie do klasycznych liter blokowych jednak to co je odróżnia to klosz w całości wykonany z plexi. Dzięki zastosowaniu tego materiału litera świeci całą swą powierzchnią. Ciekawy efekt daje również zmontowanie na front liter materiału działającego jak stop light. W ten sposób litery świecą tylko bocznymi ścianami co podkreśla ich trójwymiarowość.

Litery podświetlane z efektem HALO, podświetlane od tyłu

Ich specyfika tkwi w montażu, który niemal w każdym przypadku wiąże się z zastosowaniem dystansów odsuwających reklamę od podłoża. Litery świetlne „Halo” występują w wersji blokowej oraz płaskiej budowanej w oparciu o plexi, dibond oraz PCV. Wariant płaski w przypadku gdy nie jest dodatkowo oświetlony od frontu, po zmroku staje się czarny bez względu na to jaki kolor został zastosowany do ozdobienia litery.

Litery podświetlane blokowe ze świecącym obrysem

Budowane na bazie systemu blokowego bądź systemu „Halo”. Specyfika podświetlenia sprawia iż po zmroku zaznaczony jest jedynie obrys litery. To idealne rozwiązanie w przypadku gdy w logo bądź innym znaku zastosowane są kolory trudne do podświetlenia , takie jak np. granat, czerń bądź szary.

Litery plexi wystające z kasetonu

Najczęściej cięte laserowo w plexi bezbarwnej. Uwydatniają kształt liter i innych znaków nadając prestiżowy wygląd głównie kasetonom z dibondu. Światło ledowe odbijając się wewnątrz plexi daje dodatkowe rozproszenie wokół litery po powierzchni kasetonu. Tego typu rozwiązania najczęściej znaleźć można w galeriach handlowych jednak bez problemu nadaje się również do zastosowań zewnętrznych.

Pylony reklamowe

Wolnostojąca forma reklamy do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Budowana na bazie stalowego lub aluminiowego szkieletu osadzonego na fundamencie bądź obciążeniu. Elementy stanowiące poszycie wykonywane są z blachy aluminiowej bądź płyt alukompozytowych typu dibond. Grafika wykonywana jest z plexi, folii oraz innych form reklamy takich jak litery z plexi, kasetony reklamowe, litery podświetlane oraz przestrzenne. Kształt oraz forma są niemal dowolne jednak najczęściej spotykane pylony wpisują się w prostokąt o wykończeniu cylindrycznym bądź płaskim.

Cennik

Ile kosztuje wykonanie reklamy świetlnej?

Cena związana z produkcją reklamy podświetlanej wynika z wielu zmiennych. Są nimi między innymi:

  • wymiary
  • kształt
  • sposób podświetlenia
  • miejsce montażu

W grę wchodzi również kolorystyka oraz wiele innych czynników, które wpływają na to jaką cenę otrzymują Państwo w odpowiedzi na wysłane zapytanie. Czekamy na Państwa pytania zachęcając jednocześnie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.