X

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use real content in the Consulting Process, anytime you reach a review

Contact Info

  • State Of Themepul City, BD
  • info@restly.com
  • Week Days: 09.00 to 18.00

Litery z plexi – Śląsk

Jako producent reklam jakimi są litery z plexi zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych działań. Aby lepiej dopasować formę realizacji zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Plexi (PMMA) fachowo określana jako polimetakrylan metylu. Cechuje ją wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz niewielka waga co sprawia że jest składową wielu rodzajów reklam, jednak sama w sobie jest materiałem na tyle szlachetnym, że idealnie nadaje się do wykonania ozdobnych liter oraz logo. Najczęściej stosujemy plexi bezbarwną o różnych grubościach oraz barwioną w masie o grubości 3mm. W swej ofercie posiadamy paletę kolorów standardowych, składającą się z ponad 30 pozycji fabrycznie koloryzowanych płyt plexi. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie za pomocą specjalistycznych technologii, zabarwić plexi na dowolny kolor wymagany do wykonania reklamy. W zależności od preferencji wykończenia, plexi cięta jest laserowo bądź za pomocą frezu. Łączenie plexi z innymi materiałami takimi jak różnego rodzaju folie, płyty alukompozytowe typu np dibond czy nawet stal nierdzewna, daje niemal nieograniczone spektrum formy oraz efektu wizualnego. Najbardziej popularną kombinacją są litery ze styroduru, wykończone od frontu plexi oraz litery blokowe z frontem z plexi, którą rozświetla światło ledowe. Tego typu połączenie znajduje zastosowanie zarówno w drobnych oznaczeniach jak i w reklamach wielkoformatowych. Na uniwersalność materiału jakim jest plexi składają się trwałość oraz żywotność kolorów, łatwość z jaką można nadawać jej dowolny kształt oraz połyskująca faktura gwarantująca prestiżowy wygląd nawet najbardziej skomplikowanym projektom.

Masz problem? pomożemy!

Nie wiesz jaką reklamę wybrać? Doradzimy!