X

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use real content in the Consulting Process, anytime you reach a review

Contact Info

 • State Of Themepul City, BD
 • info@restly.com
 • Week Days: 09.00 to 18.00

Oklejanie samochodów Śląsk – ViewAM

Agencja reklamowa > Oklejanie > Oklejanie samochodów Śląsk – ViewAM

Oklejanie samochodów pomimo upływu czasu wciąż jest jedną z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Wynika to z uniwersalności materiałów jakie są stosowane do oklejania pojazdów. Realizujemy projekty na samochodach prywatnych, flotach firmowych oraz innych środkach komunikacji. Zakres naszych działań obejmuje Śląsk oraz inne województwa. Istnieje możliwość wykonania usługi oklejenia samochodów z dojazdem do klienta, posiadamy również własne pomieszczenia do realizacji zleceń.

Oklejanie samochodów Katowice – korzyści

Trendy w projektowaniu wciąż ulegają zmianie jednak folie można dowolnie ciąć, zadrukowywać oraz aplikować na samochodach, dzięki czemu państwa reklama jest zawsze aktualna. Ponad to wysoka mobilność różnych środków transportu przenosi się bezpośrednio na dużą skuteczność reklamy w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Trwałość tej formy wizerunku Państwa firmy jest kolejną zaletą przemawiającą za słusznością wyboru tego rodzaju reklamy.

Reklama na aucie – ograniczenia

W zasadzie ogranicza nas jedynie powierzchnia oklejanego samochodu. Realizacja projektu jest kwestią odpowiedniego doboru technologii wykonania. Zmiana koloru auta nie zawsze musi się wiązać z wymianą lakieru.

Oklejanie samochodu Śląsk – cennik

Cena realizacji usługi jaką jest oklejanie samochodów to wynik wielu składowych dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie bez określenia kilku czynników. Generalizując tego typu reklamę można podzielić na proste ploterówki oraz bardziej skomplikowane realizacje na foliach wylewanych bądź wydruk skomplikowanych projektów graficznych.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW ŚLĄSKIE
PLOTERÓWKI 300 – 600 zł nettoINNA FORMA OKLEJENIA 1200 – 3500 zł netto

Oczywiście podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią wiążącej oferty. W celu dokładnego określenia kosztów oraz sposobu wykonania zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Proces realizacji zamówienia – oklejanie samochodów śląsk:

 • zdjęcia wraz z pomiarami samochodu
 • ustalenie technologii wykonania
 • opracowanie koncepcji graficznych, przygotowanie projektu wraz z wizualizacją
 • produkcja, wydruk na foliach
 • przygotowanie karoserii pod aplikację reklamy
 • montaż reklamy na samochodzie

Oklejanie aut Katowice – Jak pracujemy?

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym przedstawicielem i złożysz zamówienie na oklejanie samochodu prywatnego lub firmowego, a my zajmiemy się resztą. Foliujemy zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze.

Wspólnie z Klientem dopieramy kolor z palety barw. Jako doświadczeni specjaliści posiadający bogate doświadczenie w reklamie, możemy doradzić rozwiązanie wpisujące się w identyfikację wizualną Twojej marki, podpowiedzieć, które kolory będą najlepiej dopasowane do konkretnej branży lub specyfiki świadczonych usług.

Kolejnym krokiem jest dobór techniki foliowania. Wykonujemy klasyczne ploterówki oraz bardziej zaawansowane realizacje na foliach wylewanych lub wydruki indywidualnych projektów graficznych. Po doborze techniki pracy, przygotowujemy wstępną wycenę oklejania auta o określonej powierzchni i przedstawiamy ją do akceptacji Klienta. Gdy zaakceptujesz wycenę, umówimy się na konkretny termin i dojedziemy do Twojego domu lub firmy (naszym głównym terenem działania jest Śląsk), aby wykonać profesjonalne oklejanie samochodu.

Foliowanie auta – zalety

Oklejanie samochodu pozwala:

 • szybko i niedrogo zmienić kolor auta bez lakierowania karoserii,
 • dokonać błyskawicznej metamorfozy samochodu na potrzeby firmowych eventów i akcji reklamowych,
 • zmienić auto w wizytówkę firmy (wystarczy nakleić na nie folię z danymi kontaktowymi),
 • wykorzystać firmową flotę do reklamy produktów lub usług,
 • uzyskać dodatkową warstwę chroniącą przed rdzą i mikrouszkodzeniami karoserii.

ViewAM Śląsk – dlaczego my?

Posiadamy bogate doświadczenie w branży reklamy wizualnej. Oferujemy precyzyjne i estetyczne oklejanie samochodów na Śląsku. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Nasi doświadczeni graficy przygotują projekt dopasowany do specyfiki Twojej firmy oraz indywidualnego gustu, a następnie zajmiemy się produkcją i montażem reklamy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na foliowanie firmowych aut różnymi technikami – od prostych platerówek przez folie wylewane aż po indywidualne wydruki skomplikowanych projektów graficznych. To sprawi, że reklama będzie idealnie dopasowana do budżetu i indywidualnych potrzeb. Oklejanie samochodu Katowice i inne miasta na terenie śląska tylko u nas!

Gwarantujemy:

 • atrakcyjne projekty reklam na auta (poparte bogatym portfolio realizacji),
 • indywidualną wycenę realizacji zlecenia (w zależności od wielkości oklejanej powierzchni, techniki foliowania oraz stopnia zaawansowania prac),
 • dojazd do Klienta na terenie całego Śląska,
 • profesjonalną obsługę.
Masz problem? pomożemy!

Nie wiesz jaką reklamę wybrać? Doradzimy!