X

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use real content in the Consulting Process, anytime you reach a review

Contact Info

 • State Of Themepul City, BD
 • info@restly.com
 • Week Days: 09.00 to 18.00

Litery przestrzenne 3D – producent

Agencja reklamowa > Litery przestrzenne 3D – producent

Z uwagi na mnogość dostępnych na rynku materiałów służących do produkcji znaków 3D jakimi są litery przestrzenne, w naszej ofercie znajdą Państwo różne propozycje ich wykonania:

litery_przestrzenne_reklamowe_z_styroduru_cvgs_bytom

Litery ze styroduru

logo_plexi_litery_3d_reklama_profilpol_tychy

Litery z plexi

litery_z_dibondu_szczotkowanego_oznakowanie_jantar_gliwice

Litery z dibondu

litery_3d_reklamowe_pik_katowice

Litery stalowe

Litery ze styroduru

W większości przypadków w tej technologii wykonywania liter przestrzennych, styrodur służy za podkład pod materiały bardziej szlachetne w swej strukturze. Grubość waha się w przedziale od 1cm do 10cm. Istnieje również możliwość zwiększenia grubości liter poprzez łączenie kilku płyt, jednak tego typu zabiegi stosowane są na specjalne zamówienie. Niewielka waga umożliwia skuteczny montaż na niemal dowolnej powierzchni bez konieczności stosowania dodatkowych elementów wsporczych.

Litery z plexi

Reklama zewnętrzna budowana na bazie liter z plexi jest inwestycją na lata, zarówno za sprawą wytrzymałości kolorów, jak i samego materiału jakim jest PMMA. Za pomocą odpowiednich działań termicznych wywieranych na plexi, można formować ją w wielkoformatowe litery podświetlane. Znaki tego typu świetnie radzą sobie w ekspozycji zewnętrznej oraz wewnętrznej.

Litery stalowe

Produkt w standardzie premium, występujący jako płaskie litery do 12mm grubości montowanych za pomocą szpil wspawanych do tylnej powierzchni litery. W zasięgu naszych możliwości znajduje się również wykonanie przestrzennych liter blokowych. Gwarantem wysokiej żywotności tego typu reklamy jest między innymi trwałe łączenie wszystkich powierzchni litery za pomocą odpowiednio wykonanych spawów. Oczywiście stal możemy łączyć z innymi materiałami, wzbogacając w ten sposób finalny wygląd reklamy. W standardzie oferujemy naturalny kolor stali z wykończeniem lustrzanym bądź satynowanym.

Litery z PCV

Ekonomiczny wariant liter, których grubość mieści się w przedziale od 3mm do 20mm. Naturalnym kolorem wynikającym ze specyfiki materiału jest biel, jednak wachlarz barw można bez wahania rozszerzyć o dowolną pozycję z palety RAL.

Litery z dibondu

Litery grubości stricte wynikającej z grubości materiału wynoszącej 3mm. Do wyboru w wersji matowej, błyszczącej oraz szczotkowanej. Dysponujemy szerokim zakresem płyt fabrycznie lakierowanych, w celu dopasowania odpowiedniego zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Cennik - Litery przestrzenne producent

Ile kosztuje wykonanie liter 3D?

Cena w przypadku liter przestrzennych bez podświetlenia to wynikowa kilku składowych:

 • rodzaj wykończenia frontowego bądź jego brak
 • wymiary
 • kształt
 • ilość kolorów
 • miejsce montażu

Oczywiście to tylko kilka spośród wielu innych składników wpływających na finalny koszt. Aby przedstawić wiążącą ofertę cenową zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Proces realizacji zamówienia – Litery przestrzenne 3D

 • określenie wymiarów oraz sposobu wykonania
 • ustalenie możliwości produkcyjno montażowych
 • przygotowanie wizualizacji za dnia oraz po zmroku
 • produkcja wraz z przygotowaniem dokumentacji wykonawczej
 • montaż reklamy na budynku

Dlaczego warto wybrać litery przestrzenne?

Litery przestrzenne to nowoczesna forma reklamy, która pozwoli Twojej firmie zwrócić uwagę przechodniów. Pozwalają one tworzyć szyldy reklamowe, które rzeczywiście przyciągają wzrok i doskonale wpisują się w istniejącą przestrzeń. Nazwa firmy lub jej logotyp, ułożony z liter 3D, prezentuje się o wiele lepiej niż klasyczne napisy, które giną w natłoku wielu innych informacji pojawiających się na elewacjach budynków.

Litery przestrzenne są:

 • czytelne – trójwymiarowe litery zagwarantują, że nazwa Twojej firmy będzie widoczna o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych (wystarczy, że wybierzesz litery podświetlane diodami LED),
 • uniwersalne – jest to prosta forma reklamy, która sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków,
 • trwałe – wystarczy dobrać odpowiedni materiał, aby napis długo prezentował się niczym nowy (litery 3D na Śląsku produkujemy z materiałów odpornych na wodę, wiatr i promienie UV),
 • lekkie – litery ze styroduru można zamontować praktycznie na każdej powierzchni (bez konieczności wykonywania dodatkowych wzmocnień),
 • proste w montażu,
 • eleganckie – napis w trójwymiarze dobrze prezentuje się nawet tam, gdzie klasyczne napisy szpecą elewacje budynku lub wtapiają się w tło,
 • funkcjonalne – logotyp firmy ułożony z podświetlanych liter 3D pełni funkcję informacyjną (wskazuje siedzibę firmy), a zarazem może stanowić efektowną dekorację (np. butiku),
 • dopasowane do potrzeb – różnorodne materiały, z których produkowane są litery przestrzenne, sprawiają, że firmy mogą dopasować rozwiązanie do aktualnego budżetu reklamowego,
 • efektowne – mogą mieć proste lub fantazyjne kształty (różne wykończenia frontowe), zróżnicowane wielkości (można z nich układać niewielkie napisy w biurach lub wielkogabarytowe szyldy na dachach dla kawiarni, restauracji czy hoteli) oraz kolory.

Litery przestrzenne producent - Jak wyrabiamy litery przestrzenne?

Jesteśmy bezpośrednim producentem liter przestrzennych na Śląsku – przygotowujemy indywidualne projekty, zajmujemy się produkcją liter i ich montażem. Dbamy, aby każdy znak miał eleganckie kształty, a napis układał się w efektowną całość.

Do produkcji liter 3D wykorzystujemy szeroką gamę materiałów (styrodur, plexi, stal, PCV, dibond) i sprzętu do ich obróbki. Cyfrowe maszyny do gięcia taśm i profili (m.in. giętarki do liter) i wykorzystanie innowacyjnych metod formowania pozwalają nam uzyskać litery przestrzenne o różnych wielkościach oraz nawet najbardziej fantazyjnych kształtach. Technologię obróbki materiałów zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb firmy oraz sposobu ekspozycji logotypów czy innych napisów układanych z produkowanych znaków. Do podświetlania liter 3D wykorzystujemy oświetlenie LED z elementami odpornymi na wodę.

Produkowane litery są solidne i trwałe, mają różne kształty oraz kolory. To sprawia, że pozwalają one uzyskać ekskluzywne reklamy zewnętrzne i wewnętrzne.

Masz problem? pomożemy!

Nie wiesz jaką reklamę wybrać? Doradzimy!