tel. 794-101-680

Tablice i pylony reklamowe - Producent

Pylony reklamowe to niezawodna forma reklamy spełniająca funkcję drogowskazu oraz wizytówki firmy. Nieraz to jedyne rozwiązanie umożliwiające dotarcie do odpowiedniej placówki. Różnorodność kształtów sprawia, że bez problemu można wyróżnić się na tle konkurencji. Pylon wjazdowy w połączeniu z tablicami informacyjnymi to idealna forma komunikacji stosowana na terenie dużych zakładów, na parkingach oraz w galeriach handlowych. Produkujemy pylony reklamowe oraz szereg tablic reklamowych, podświetlanych oraz nie podświetlanych. Bez problemu wykonujemy warianty jednostronne, dwustronne oraz niestandardowe o np trzech powierzchniach informacyjnych oraz modułowe. 
 


Do produkcji tablic reklamowych używamy sprawdzonych oraz trwałych materiałów. Część informacyjną wykonujemy z blachy bądź dibondu. Grafikę najczęściej realizujemy na banerach oraz foliach ploterowych bądź drukowanych. Do zaoferowania mamy tablice betonowane w gruncie bądź przestawne z obciążeniem. Aby lepiej wyeksponować informacje po zmroku do tablic reklamowych proponujemy litery z plexi, kasetony reklamowe, litery podświetlane oraz przestrzenne. Istnieje również możliwość wyklejenia ważniejszych treści specjalistycznymi foliami odblaskowymi. Posiadamy bazę gotowych projektów tablic reklamowych, kierunkowych oraz informacyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę dotyczącą tabliczek przy drzwiowych oraz ekspozytorów z plexi.

Tablice reklamowe wolnostojące

Produkowane na bazie profili aluminiowych bądź stalowych. W przypadku tych drugich, stelaż zawsze zabezpieczany jest antykorozyjnie z użyciem odpowiednich farb bądź powłoki cynkowej. Część informacyjna wykonana z blach bądź arkuszy dibondowych zapewnia najdłuższą żywotność ekspozycyjną. Grafika nanoszona jest za pomocą druku UV bądź folii samoprzylepnych. Tablice tego typu można dodatkowo uzbroić w kasetony reklamowe bądź litery przestrzenne oraz podświetlane. Produkujemy tablice o różnorodnych kształtach oraz wielu powierzchniach ekspozycyjnych. 

Tablice ścienne, billboard

W zależności od planowanego budżetu, produkcja tablic opiera się o materiały takie jak PCV, dibond, blacha cynkowana bądź plexi. W przypadku tabliczek przydrzwiowych dodatkowym elementem montażowym są dystanse o różnej średnicy. Jako producent zapewniamy również produkcję naściennych konstrukcji z możliwością naciągu banera bądź siatki mesh. Dysponujemy również systemem specjalistycznych profili aluminiowych do wydruków tekstylnych, które bez problemu można podświetlić modułami ledowymi.

Zapraszamy do składania zapytań na różne rodzaje tabli oraz billboardów:

  • tablice informacyjne,

  • tablice wolnostojące,

  • tablice kierunkowe,

  • tabliczki parkingowe,

  • tabliczki przydrzwiowe,

  • billboardy ścienne,

  • tablice tekstylne.

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

ViewAM

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 35/6
41-933 Bytom
woj. śląskie

Tel.: (+48) 794 101 680
NIP: 6262964647
REGON: 366766454

Mapa