tel. 794-101-680

Pylony reklamowe - Producent - ViewAM Śląsk

Pylony reklamowe, totemy, witacze to w głównej mierze wertykalnie usytuowana forma reklamy zewnętrznej spotykanej na stacjach benzynowych, przy wjazdach do firmy bądź dużych kompleksów handlowych i przemysłowych. Różnorodność kształtu oraz możliwości podświetlenia sprawiają, że wciąż są tak bardzo popularną formą reklamy zewnętrznej. Jako producent pylonów posiadamy dostęp do pełnego asortymentu materiałowego i technologicznego zapewniającego 100% powtarzalność produkcyjną reklamy oraz na specjalne życzenie niemal nieograniczone możliwości zindywidualizowania wyglądu. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładniejszego omówienia zlecenia.

Z uwagi na złożoność konstrukcyjną pylonów reklamowych, wyszczególnić możemy podstawowy podział:

 

Szkielet, konstrukcja wewnętrzna

Konstrukcja spawana z aluminium w przypadku mniejszych projektów, najczęściej wewnętrznych. Przy realizacjach wielkogabarytowych szkielet nośny spawany jest z profili stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie.

Oświetlenie led

Oświetlenie bazujące na modułach ledowych. Ich moc oraz usytuowanie zależne jest o ilości oraz rozmiarów podświetlanych elementów jednak w każdym przypadku celem nadrzędnym jest równomierne rozproszenie światła.

Poszycie, grafika

Wykończenie zewnętrzne konstrukcji oraz grafika wykonywane są z następujących materiałów:

  • płyty dibondowe,

  • plexi,

  • folie ploterowe, do podświetleń oraz dekoracyjne,

  • aluminium.

Wymiary

Wykonywane przez nas pylony w standardzie oscylują wokół następujących wymiarów:

  • 180x80cm realizacje wewnętrzne,

  • 300x100cm realizacje zewnętrzne.

W tych wymiarach zamykają się klasyczne, prostokątne pylony podświetlane ledowo z dekoracyjną grafiką. Każdy inny wymiar oraz kształt sugerujemy skonsultować z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

ViewAM

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 35/6
41-933 Bytom
woj. śląskie

Tel.: (+48) 794 101 680
e-mail: wyceny@viewam.pl
NIP: 6262964647
REGON: 366766454

Mapa