tel. 794-101-680

Wydruki

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować bogaty technologicznie zakres wydruków różnego przeznaczenia. Podejmujemy się realizacji wielkoformatowych wraz z montażem oraz niskonakładowych dostarczanych przez współpracujące z nami firmy kurierskie pod wskazany przez Państwa adres. Nasi graficy są do Państwa dyspozycji. Drukujemy na podstawie projektów powierzonych bądź własnych koncepcji graficznych. Jeśli mają Państwo pytania co do specyfikacji przygotowania do druku, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
 
 

DRUK UV

Dzięki technologii farb światłoutwardzalnych jesteśmy w stanie zadrukować prawie każdą sztywną płaszczyznę, bez konieczności stosowania dodatkowych nośników takich jak na przykład folia. W standardzie oferujemy nadruk na powierzchniach typu:

DRUK SOLWENTOWY

Metoda druku pigmentami atramentowymi, których bazą są organiczne rozpuszczalniki. Druk solwentowy najlepiej sprawdza się na wszelkiego typu powierzchniach z domieszką PVC. Zaopatrujemy firmy w produkty typu:
  • baner (frontlit)
  • siatka mesh
  • blockout
  • flagi

DRUK CYFROWY

Technika nadająca się do nietypowych i spersonalizowanych niskonakładowych, realizacji takich jak wszelkiego rodzaju wydruki firmowe.  Mowa tu o wizytówkach, plakatach, papierach firmowych czy ulotkach i wielu innych.

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

ViewAM

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 35/6
41-933 Bytom
woj. śląskie

Tel.: (+48) 794 101 680
e-mail: wyceny@viewam.pl
NIP: 6262964647
REGON: 366766454

Mapa