tel. 794-101-680

Tablice reklamowe

Wszystkie produkowane przez nas tablice wykonywane są z dużym naciskiem na estetykę finalnego wykończenia, a wszelkie elementy montażowe maskowane w możliwie najskuteczniejszy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych tablic:

Tablice reklamowe wolnostojące

Produkowane na bazie profili aluminiowych bądź stalowych. W przypadku tych drugich, stelaż zawsze zabezpieczany jest antykorozyjnie z użyciem odpowiednich farb bądź powłoki cynkowej. Część informacyjna wykonana z blach bądź arkuszy dibondowych zapewnia najdłuższą żywotność ekspozycyjną. Grafika nanoszona jest za pomocą druku UV bądź folii samoprzylepnych. Tablice tego typu można dodatkowo uzbroić w kasetony reklamowe bądź litery przestrzenne oraz podświetlane. Produkujemy tablice o różnorodnych kształtach oraz wielu powierzchniach ekspozycyjnych. 

Tablice ścienne, billboard

W zależności od planowanego budżetu, produkcja tablic opiera się o materiały takie jak PCV, dibond, blacha cynkowana bądź plexi. W przypadku tabliczek przydrzwiowych dodatkowym elementem montażowym są dystanse o różnej średnicy. Jako producent zapewniamy również produkcję naściennych konstrukcji z możliwością naciągu banera bądź siatki mesh. Dysponujemy również systemem specjalistycznych profili aluminiowych do wydruków tekstylnych, które bez problemu można podświetlić modułami ledowymi.

Zapraszamy do składania zapytań na różne rodzaje tabli oraz billboardów:

  • tablice informacyjne,

  • tablice wolnostojące,

  • tablice kierunkowe,

  • tabliczki parkingowe,

  • tabliczki przydrzwiowe,

  • billboardy ścienne,

  • tablice tekstylne.

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

ViewAM

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 35/6
41-933 Bytom
woj. śląskie

Tel.: (+48) 794 101 680
e-mail: wyceny@viewam.pl
NIP: 6262964647
REGON: 366766454

Mapa