tel. 794-101-680

Oklejanie samochodow - ViewAM Śląsk

Oklejanie samochodów pomimo upływu czasu wciąż jest jedną z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Wynika to z uniwersalności materiałów jakie są stosowane do oklejania pojazdów. Realizujemy projekty na samochodach prywatnych, flotach firmowych oraz innych środkach komunikacji. Zakres naszych działań obejmuje Śląsk oraz inne województwa. Istnieje możliwość wykonania usługi oklejenia samochodów z dojazdem do klienta, posiadamy również własne pomieszczenia do realizacji zleceń.KORZYŚCI PŁYNĄCE Z REKLAMY W FORMIE OKLEJANIA SAMOCHODÓW

Trendy w projektowaniu wciąż ulegają zmianie jednak folie można dowolnie ciąć, zadrukowywać oraz aplikować na samochodach, dzięki czemu państwa reklama jest zawsze aktualna. Ponad to wysoka mobilność różnych środków transportu przenosi się bezpośrednio na dużą skuteczność reklamy w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Trwałość tej formy wizerunku Państwa firmy jest kolejną zaletą przemawiającą za słusznością wyboru tego rodzaju reklamy.


OGRANICZENIA

W zasadzie ogranicza nas jedynie powierzchnia oklejanego samochodu. Realizacja projektu jest kwestią odpowiedniego doboru technologii wykonania.


CENNIK

Cena realizacji usługi jaką jest oklejanie samochodów to wynik wielu składowych dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie bez określenia kilku czynników. Generalizując tego typu reklamę można podzielić na proste ploterówki oraz bardziej skomplikowane realizacje na foliach wylewanych bądź wydruk skomplikowanych projektów graficznych.


OKLEJANIE SAMOCHODÓW
PLOTERÓWKI 300 – 600 zł netto INNA FORMA OKLEJENIA 1200 – 3500 zł netto

Oczywiście podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią wiążącej oferty. W celu dokładnego określenia kosztów oraz sposobu wykonania zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Skontaktuj się z nami

Dane firmy

ViewAM

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 35/6
41-933 Bytom
woj. śląskie

Tel.: (+48) 794 101 680
e-mail: wyceny@viewam.pl
NIP: 6262964647
REGON: 366766454

Mapa