tel. 794-101-680

Litery przestrzenne 3D - Producent - ViewAM Śląsk

Z uwagi na mnogość dostępnych na rynku materiałów służących do produkcji znaków 3D jakimi są litery przestrzenne, w naszej ofercie znajdą Państwo różne propozycje ich wykonania:

 

Litery ze styroduru

W większości przypadków w tej technologii wykonywania liter przestrzennych, styrodur służy za podkład pod materiały bardziej szlachetne w swej strukturze. Grubość waha się w przedziale od 1cm do 10cm. Istnieje również możliwość zwiększenia grubości liter poprzez łączenie kilku płyt, jednak tego typu zabiegi stosowane są na specjalne zamówienie. Niewielka waga umożliwia skuteczny montaż na niemal dowolnej powierzchni bez konieczności stosowania dodatkowych elementów wsporczych.

Litery z plexi

Reklama zewnętrzna budowana na bazie liter z plexi jest inwestycją na lata, zarówno za sprawą wytrzymałości kolorów, jak i samego materiału jakim jest PMMA. Za pomocą odpowiednich działań termicznych wywieranych na plexi, można formować ją w wielkoformatowe litery podświetlane. Znaki tego typu świetnie radzą sobie w ekspozycji zewnętrznej oraz wewnętrznej.

Litery stalowe

Produkt w standardzie premium, występujący jako płaskie litery do 12mm grubości montowanych za pomocą szpil wspawanych do tylnej powierzchni litery. W zasięgu naszych możliwości znajduje się również wykonanie przestrzennych liter blokowych. Gwarantem wysokiej żywotności tego typu reklamy jest między innymi trwałe łączenie wszystkich powierzchni litery za pomocą odpowiednio wykonanych spawów. Oczywiście stal możemy łączyć z innymi materiałami, wzbogacając w ten sposób finalny wygląd reklamy. W standardzie oferujemy naturalny kolor stali z wykończeniem lustrzanym bądź satynowanym.

Litery z PCV

Ekonomiczny wariant liter, których grubość mieści się w przedziale od 3mm do 20mm. Naturalnym kolorem wynikającym ze specyfiki materiału jest biel, jednak wachlarz barw można bez wahania rozszerzyć o dowolną pozycję z palety RAL.

Litery z dibondu

Litery grubości stricte wynikającej z grubości materiału wynoszącej 3mm. Do wyboru w wersji matowej, błyszczącej oraz szczotkowanej. Dysponujemy szerokim zakresem płyt fabrycznie lakierowanych, w celu dopasowania odpowiedniego zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Cennik

Ile kosztuje wykonanie liter 3D?

Cena w przypadku liter przestrzennych bez podświetlenia to wynikowa kilku składowych:

  • rodzaj wykończenia frontowego bądź jego brak
  • wymiary
  • kształt
  • ilość kolorów
  • miejsce montażu

Oczywiście to tylko kilka spośród wielu innych składników wpływających na finalny koszt. Aby przedstawić wiążącą ofertę cenową zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

ViewAM

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 35/6
41-933 Bytom
woj. śląskie

Tel.: (+48) 794 101 680
e-mail: wyceny@viewam.pl
NIP: 6262964647
REGON: 366766454

Mapa