tel. 794-101-680

Kasetony reklamowe

Uniwersalna forma reklamy na każdą kieszeń. Stosujemy technologie kasetonów reklamowych z dibondu, w ramie aluminiowej malowanej proszkowo na ustalony kolor oraz kasetony reklamowe z licem elastycznym/winylowym. Z uwagi na możliwość łączenia formatu, wielkość kasetonu jest niemal nieograniczona. Różnice między poszczególnymi rodzajami najlepiej widać po zmroku kiedy rozbłysną moduły ledowe. Produkujemy kasetony reklamowe jednostronne oraz dwustronne zwane też semaforami, zapewniamy również obsługę w zakresie kształtów niestandardowych. Kasetony reklamowe to świetne rozwiązanie zewnętrzne oraz wewnętrzne.Kasetony reklamowe to obecnie jeden z najbardziej popularnych rodzajów ekspozycji podświetlanych zaliczanych jako reklama zewnętrzna. Najczęściej występują w formie klasycznej, wpisującej się w prostokąt jednak spotkać możemy również kształty niestandardowe.

Kasetony z dibondu

Dokładnie tak samo jak litery podświetlane tak i kasetony reklamowe z dibondu wykonujemy z dwóch części stanowiących klosz oraz „plecy”. Jednak klosz frezujemy z płyty alukompozytowej, odpowiednio zaginanej oraz podklejonej plexi w miejscu przeznaczonym na grafikę. Charakterystyczny dla kasetonów z dibondu jest fakt iż światło ledowe eksponuje jedynie elementy wycięte w kloszu. Standardowa grubość kasetonów reklamowych wynosi 10cm. Jest to przestrzeń niezbędna do równomiernego rozproszenia światła po elementach podświetlanych. Pomimo jednolitej barwy światła istnieje możliwość łączenia kolorów za pomocą plexi, wydruków oraz folii translucentnych.

Kasetony aluminiowe

Występują w dwóch wariantach technologicznych. Pierwszy to kasetony cięte z blachy aluminiowej, ich funkcjonowanie jest bliźniaczo podobne do tych wykonywanych z dibondu. Drugi opiera się na bazie profilu aluminiowego surowego bądź na specjalne życzenie malowanego proszkowo na ustalony kolor RAL. Na front stosujemy plexi oraz poliwęglan lity, wyklejany folią translucentną, ploterową bądź drukowanych solventowo.

Kasetony z licem napinanym

W przypadku gdy zachodzi potrzeba wykonania kasetonu większego niż dostępne arkusze plexi czy dibondu, stosujemy technologię kasetonów napinanych. W naszej ofercie znajdą Państwo kasetony z licem tekstylnym oraz winylowym. W obu przypadkach stosujemy profil aluminiowy służący jako szkielet, na który montowane jest lico drukowane bądź wyklejane. Tego typu rozwiązanie zapewnia jedną z największych podświetlanych powierzchni ekspozycyjnych.

Kasetony niepodświetlane

Ekonomiczną alternatywą dla wcześniejszych technologii są szyldy konstruowane na bazie kloszy dibondowych. Grafikę wykonujemy w formie liter 3d z plexi oraz dibondu. Istnieje również możliwość wykonania bardziej skomplikowanych projektów za pomocą folii drukowanych oraz ploterowych.  

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

ViewAM

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 35/6
41-933 Bytom
woj. śląskie

Tel.: (+48) 794 101 680
e-mail: wyceny@viewam.pl
NIP: 6262964647
REGON: 366766454

Mapa